נציגי ‘משפחה אחת’ מדליקים נרות בכנסת

יו”ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין הדליק נר חנוכה עם ילדים נפגעי טרור

7 בדצמבר 2015, כ”ה בכסלו תשע”ו, בשעה 17:15

 

“לראשונה מאז ימי החשמונאים חידשנו כאן, בארץ הזו, את הריבונות – והדבר אינו נותן מנוח לאויבינו”, אמר יו”ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין בטקס הדלקת נרות שהתקיים היום (ב’) בכנסת בנוכחות כל עובדי הכנסת ונפגעי טרור, “הילדים שאתנו כאן היום, המשתקמים מפציעתם –  ממחישים לנו טוב מכל את היאחזותנו בחיים ובשגרה למרות הקושי והכאב! אלו ימים בהם מוטל עלינו יותר מתָמיד לחפש את האור ולהעלות אותו. גבורת הילדים, אינה פחותה מגבורת המכבים”, אמר יו”ר הכנסת.

 

יחד עם יו”ר הכנסת הדליקו את הנרות צביה לביא, בתו של הרב נחמיה לביא הי”ד, שנרצח בעיר העתיקה כשבא לסייע לנפגעים, שעומדת לציין מחר את בת המצווה שלה, ונאור שלו בן עזרא, הילד בן ה-13 שנפצע אנוש בפסגת זאב. כן התארחו בטקס הדלקת הנרות בכנסת מרק בלזברג יו”ר עמותת “משפחה אחת” התומכת כלכלית ונפשית  בכ- 2700 משפחות נפגעי טרור ומלחמות, ונציגי משפחות שכולות ופצועות שחוו את הטרור הקשה בחודשיים האחרונים: לריסה רוטמן וילדיה שאיבדו את אביהם חיים שנפצע בפיגוע בהר נוף ומת מפצעיו לפני כחודש, דורון מזרחי שאיבד  לפני כשבועיים את בנו זיו ולפני כשלוש עשרה שנה  את אחיו אלון שנהרג בפיגוע בקפה הילל, וליאם יוטקו בת ה- 13, שנפגעה בפיגוע דקירה לפני כשלושה שבועות בקרית גת.

 

את הנר השני הדליק יושב ראש הכנסת יחד עם שוטרת מג”ב מור אזולאי והילד יוסף מרדכי קדוש מעמותת “זיכרון מנחם” המטפלת בילדים חולי סרטן. כמו כן, השתתפו בטקס חיילי ולוחמי משמר הגבול שזכו לתשואות ממושכות מהקהל. יחד עם יו”ר הכנסת עלו לבמה גם עשרות חברי כנסת שכיבדו בנוכחותם את האירוע ואת הילדים מדליקי הנרות.

לקוחה מהאתר הרשמי של הכנסת: http://main.knesset.gov.il/News/PressReleases/Pages/press071215y.aspx

Click To Watch (1)

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.