חתונה בהפתעה

במסגרת טיול סוף הקיץ של מחלקת הבוגרים ב”משפחה אחת. ארגנו החברים “חתונה בהפתעה” לדורין מלכה. דורין איבדה את אחותה התינוקת אביה ז”ל, בפיגוע במלון ג’רמי בנתניה לפני כ- 18 שנה. באותו הפיגוע, היא ואביה נפצעו קשה ולאחר תהליך שיקומי ארוך שבו לעמוד על רגליהם. דורין ובעלה עמית התחתנו במאי האחרון בחתונה מצומצמת, בהתאם למגבלות ולהנחיות של משרד הבריאות בשל התפשטותו של נגיף הקורונה,

מחלקת הבוגרים של “משפחה אחת” החליטה להפתיע את דורין במסיבת חתונה עליה חלמה. בטיול של יומיים למחלקת הבוגרים שהתקיים ברמת הגולן בספטמבר האחרון, הפתיעו את דורין בערב הטיול עם בעלה ובני משפחתה, שמלה לבנה, חברים, מוזיקה וארוחה.

דורין, מוקפת בבעלה, משפחתה וחבריה מ”משפחה אחת” חגגה מסיבה משמחת, מרגשת ובלתי נשכחת. החתונה הייתה המתנה והחיבוק הגדול, מחווה עוצמתית ומרגשת ממחלקת הבוגרים.

מחלקת הבוגרים של “משפחה אחת” מלווה אחים שכולים ויתומים בגילאי 20 עד 35. הבוגרים נמצאים בשלב בחייהם בו הם לקראת הקמת משפחה. הקמת משפחה בצל השכול אינה דבר של מה בכך. זהו הליך קשה ומורכב. החברות הנוצרת בין חברי קבוצת הבוגרים מהווה קבוצת תמיכה משמעותית ביותר בשלב זה בחיים.
בתהליך השיקום בעמותה, הופכים הבוגרים שלנו למשפחה אחת התומכת ומעצימה את חבריה.

Leave a Comment

Your email address will not be published.